Oficjalnie: Dudka odchodzi z Birmingham

Oficjalnie: Dudka odchodzi z Birmingham
Redakcja
Redakcja
Źródło: Birmingham City FC

Dariusz Dudka nie jest już piłkarzem Birmingham City. Informację potwierdziła oficjalna strona klubu.

Dudce wygasła dwumiesięczna umowa z Birmingham. W tym czasie 30-latek zdążył zagrać w zaledwie dwóch meczach Championship - z Blackpool i Middlesbrough.

-  Krótkie umowy są zawsze bardzo trudną kwestią, jeśli sięgasz po piłkarza, który nie grał lub nie trenował przez dłuższy czas - powiedział trener klubu z St Andrew's, Lee Clark.

- Oczywiście jest on zawodnikiem na międzynarodowym poziomie i posiada sporo jakości. Po rozmowie z nim, kiedy zadebiutował z Middlesbrough, zdał sobie jednak sprawę z poziomu Championship i tego, jak wielu mu do niego brakuje w tym momencie - podkreślał.

- Chciałbym podziękować Dariuszowi za jego wkład w tym krótkim okresie i życzyć mu wielu sukcesów w jego piłkarskiej karierze - zakończył.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy