OFICJALNIE: Dziewiąty transfer HSV. Ewerton ma nowego pracodawcę

OFICJALNIE: Dziewiąty transfer HSV. Ewerton ma nowego pracodawcę
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Hamburger SV

Hamburger SV przekazał w oficjalnym komunikacie, że jego barwy zasilił Ewerton.

Brazylijczyk przez ostatnie dwa sezony był podstawowym zawodnikiem Norymbergi. W tym czasie rozegrał równo 50 spotkań i raz wpisał się na listę strzelców. Dziś wiemy, że już nie poprawi tego wyniku. Na jego angaż zdecydował się bowiem Hamburger SV. 

„Rothosen” knują ambitne plany powrotu do niemieckiej ekstraklasy, a o ich powadze świadczy rozmach, z jakim budują skład zespołu na kolejny sezon. Ewerton jest już dziewiątym wzmocnieniem czwartej drużyny ubiegłego sezonu 2. Bundesligi. Wcześniej pozyskano m.in. Sonny’ego Kittela. 

30-letni środkowy obrońca z nowym pracodawcą związał się dwuletnim kontraktem, po czym rzekł: - Cieszę się, że mogę być częścią HSV. Z niecierpliwością wyczekuje pierwszego meczu w nowych barwach. Jako środkowy obrońca stajesz się automatycznie liderem drużyny. Jesteś odpowiedzialny za organizację zespołu na boisku i zawsze musisz przekazywać swoim kolegom instrukcje. To rozwija mnie piłkarsko.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy