Oficjalnie: Eduardo w Dinamie Zagrzeb

Oficjalnie: Eduardo w Dinamie Zagrzeb
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: GNK Dinamo

Reprezentant Portugalii Eduardo został nowym zawodnikiem Dinama Zagrzeb. Bramkarz znajdował się w kadrze swojej reprezentacji na Mistrzostwa Świata w 2014 roku.

Golkiper w najbardziej utytułowanym chorwackim klubie ma występować przez najbliższe trzy lata. Ostatnią drużyną, która miał prawa do karty zawodniczej 31-latka była Genoa CFC, jednak Włosi wypożyczali swojego zawodnika do takich zespołów jak: Benfica Lizbona, Istanbul BB i Braga.
 
W ostatnim sezonie Eduardo rozegrał 38 spotkań w barwach „Os Arsenalistas”, którego jest wychowankiem. Wcześniej w zespole Bragi występował w latach 1998-2010. 
 
Swoją karierę reprezentacyjną doświadczony golkiper rozpoczął w 2008 roku dzięki powołaniu od Carlosa Queiróza. Od tamtej pory 35 razy stawał pomiędzy słupkami bramki portugalskiej reprezentacji. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy