Oficjalnie: Emanuelson w Atalancie

Oficjalnie: Emanuelson w Atalancie
Redakcja
Redakcja
Źródło: Atalanta Bergamo

Urby Emanuelson został nowym zawodnikiem Atalanty Bergamo.

Holender przez ostatnie pół roku bronił barw AS Roma, jednak tam nie znalazł uznania w oczach szkoleniowca Rudiego Garcii i wystąpił w zaledwie dwóch spotkaniach. We wcześniejszych latach miał okazję grać m.in. w Fulham FC, AC Milan oraz Ajaksie Amsterdam. Atalanta pozyskała go na zasadzie transferu definitywnego.

Jest to drugie poważne wzmocnienie zespołu z Stadio Atleti Azzurri d'Italia podczas trwającego okna transferowego. Wcześniej drużynę na zasadzie wypożyczenia zasilił Mauricio Pinilla.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy