OFICJALNIE: Erras w Werderze

OFICJALNIE: Erras w Werderze
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Werder Brema

Werder Brema poinformowało o pozyskaniu Patricka Errasa.

Ekipa z Bremy rzutem na taśmę, bo po barażach, utrzymała się w Bundeslidze. Przed przyszłym sezonem w klubie mają nadzieję, że kolejny rok z rzędu nie będą musieli do końca drżeć o ligowy byt.

Spokój w środku pola ma zapewnić Patrick Erras, który przenosi się do Werderu z Norymbergi na zasadzie wolnego transferu. Z nowym klubem podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

- On jest graczem, który wciąż może się rozwijać. Dużym atutem jest jego uniwersalność. Może bowiem grać zarówno w roli defensywnego pomocnika, jak i środkowego obrońcy. To daje trenerowi większe pole manewru - powiedział dyrektor sportowy, Frank Baumann.

Urodzony w Ambergu zawodnik to wychowanek SV Raigering, skąd trafił do wspomnianej Norymbergi.

W minionym sezonie rozegrał łącznie 23 mecze. W tym czasie strzelił trzy bramki i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy