OFICJALNIE: Erras w Werderze

OFICJALNIE: Erras w Werderze
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Werder Brema

Werder Brema poinformowało o pozyskaniu Patricka Errasa.

Ekipa z Bremy rzutem na taśmę, bo po barażach, utrzymała się w Bundeslidze. Przed przyszłym sezonem w klubie mają nadzieję, że kolejny rok z rzędu nie będą musieli do końca drżeć o ligowy byt.

Spokój w środku pola ma zapewnić Patrick Erras, który przenosi się do Werderu z Norymbergi na zasadzie wolnego transferu. Z nowym klubem podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

- On jest graczem, który wciąż może się rozwijać. Dużym atutem jest jego uniwersalność. Może bowiem grać zarówno w roli defensywnego pomocnika, jak i środkowego obrońcy. To daje trenerowi większe pole manewru - powiedział dyrektor sportowy, Frank Baumann.

Urodzony w Ambergu zawodnik to wychowanek SV Raigering, skąd trafił do wspomnianej Norymbergi.

W minionym sezonie rozegrał łącznie 23 mecze. W tym czasie strzelił trzy bramki i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy