Oficjalnie: Ewerton na stałe w Sportingu

Oficjalnie: Ewerton na stałe w Sportingu
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Sporting Lizbona

Sporting Lizbona zdecydował się skorzystać z opcji wykupu Ewertona.

26-latek ostatni sezon spędził w Portugalii na zasadzie wypożyczenia z Anży Machaczkała, występując w 19 meczach we wszystkich rozgrywkach. W umowie miał zawartą możliwość transferu definitywnego, z której postanowiono skorzystać. 

Brazylijski obrońca podpisał kontrakt do 2019 roku. Ponadto zawarto w nim zapis, że klub zainteresowany jego usługami będzie musiał się liczyć z wydatkiem 45 milionów euro. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy