OFICJALNIE: Filip Mladenović odszedł z Legii Warszawa. Powalczy o Ligę Mistrzów

OFICJALNIE: Filip Mladenović odszedł z Legii Warszawa. Powalczy o Ligę Mistrzów fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Panathinaikos

Filip Mladenović nie będzie kontynuował kariery w Legii Warszawa. Serb dołącza do Panathinaikosu.

Lewy obrońca pod koniec minionego sezonu otrzymał ofertę z Aten i intensywnie zastanawiał się nad jej przyjęciem. Jednocześnie o wszystkim wiedziały władze „Wojskowych”.

Piłkarz jako przyszły wolny agent rozpoczął negocjacje z wicemistrzem Grecji, ale poprosił również swojego pracodawcę o możliwość ewentualnego pozostania w przypadku fiaska transferowego.

Takowego nie zaobserwowaliśmy, dlatego Legia Warszawa pożegnała dzisiaj swojego już byłego zawodnika.

Filip Mladenović przeszedł testy medyczne i podpisał kontrakt z Panathinaikosem do 30 czerwca 2025 roku.

31-latek opuszcza Polskę jako reprezentant Serbii, do której wrócił w 2021 roku i dzięki temu mógł wziąć udział w Mistrzostwach Świata 2022.

Z Legią Warszawa wygrał Ekstraklasę, zgarnął też krajowy puchar.

Teraz dołączył do uczestnika drugiej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Ma zatem szanse na udział w fazie grupowej prestiżowych rozgrywek.

Mladenović w koszulce stołecznej ekipy zgromadził 102 występy okraszone 15 trafieniami oraz 22 asystami.

Dla „Koniczynek” jest drugim wzmocnieniem na sezon 2023/2024. Przedtem potwierdzono przyjazd Zeki.

W drużynie „Mladen” zastąpi Tymoteusza Puchacza, który wraca do Unionu Berlin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy