OFICJALNIE: Filipe Oliveira w Koronie Kielce

OFICJALNIE: Filipe Oliveira w Koronie Kielce
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Korona Kielce

Filipe Oliveira został piłkarzem Korony Kielce.

Mogący występować na kilku pozycjach 26-letni portugalski pomocnik związał się z Koroną kontraktem ważnym do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Były reprezentant Portugalii U-18, U-19 i U-20 do tej pory grał wyłącznie w ojczyźnie. W tym czasie był zawodnikiem União Leiria, CS Marítimo, Famalicão oraz Vilafranquense. Na koncie ma 15 występów w portugalskiej ekstraklasie i ponad sto w tamtejszej drugiej lidze. To właśnie w niej rywalizował ostatnio z Vilafranquense. W tym sezonie wybiegał na murawy dziewięć razy.

- Filipe jest niezwykle uniwersalnym piłkarzem. Może zagrać jako „dziesiątka”, ale również bardziej defensywnie w środkowej strefie. Posiada znakomite walory szybkościowe, poradzi sobie także na skrzydle. Na pewno na uwagę zasługują również świetnie wykonywane przez niego lewą nogą stałe fragmenty gry - przyznał prowadzący Koronę Maciej Bartoszek.

Kielczanie zajmują obecnie jedenaste miejsce w tabeli I ligi.

Iwo Kaczmarski bardzo blisko powrotu do Ekstraklasy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy