OFICJALNIE: Finał Pucharu Grecji nie dla Polski
2023-05-13 00:29:46; Aktualizacja: 2 lata temu
Komitet Wykonawczy Greckiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że finał Pucharu Grecji w sezonie 2022/2023 odbędzie się na stadionie Panthessaliko Stadio.
Kiedy grecka federacja zgłosiła się do Polskiego Związku Piłki Nożnej z prośbą o możliwość zorganizowania krajowego pucharu na stadionie Zagłębia Sosnowiec, a jej wniosek został rozpatrzony pozytywnie, wydawało się, że 24 maja to właśnie na tym obiekcie odbędzie się finał.
Ostatecznie Komitet Wykonawczy, po zapoznaniu się z dokumentami przesłanymi przez burmistrza Wolos i firmy odpowiedzialnej za stadion w tym samym mieście, podjął decyzję o rozegraniu spotkania na arenie Panthessaliko Stadio.
Stadion ten już 2020 roku gościł finalistów Pucharu Grecji.Popularne
Choć AEK i PAOK, czyli uczestnicy meczu, zaprotestowali przeciwko rozgrywaniu zawodów bez udziału kibiców, tak też się stanie. To wymóg postawiony przez organizatorów z obawy przed zamieszkami.
Grecki Związek Piłki Nożnej przygotował również alternatywne rozwiązanie. Jeśli z jakiegoś powodu niemożliwe będzie zorganizowanie spotkania, zostanie one przeniesione do Albanii na Elbasan Arena.
Pierwszy gwiazdek arbitra 24 maja o godzinie 20:30.
O trofeum powalczy dwóch Polaków - w AEK gra Damian Szymański, a barw PAOK-u broni Tomasz Kędziora.



![Transfery - Relacja na żywo z ostatniego dnia okna transferowego [DEADLINE DAY - Zima 2026]](img/photos/115155/170x113/deadline-02022026.jpg)





![Szczęśliwe zakończenie konfliktu turecko-saudyjskiego. Youssef En-Nesyri rusza na podbój Bliskiego Wschodu [OFICJALNIE]](img/photos/114740/170x113/youssef-en-nesyri-of-fenerbahce.jpg)

![Kolejny zwrot w sprawie N'Golo Kanté! Transfer coraz bliżej [OFICJALNIE]](img/photos/107876/170x113/ngolo-kante.jpg)

![Przygoda Albacete dobiegła końca. FC Barcelona w półfinale Pucharu Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/111290/170x113/lamine-yamal.jpg)


![Jeden z najbardziej rozchwytywanych bramkarzy w Europie podjął decyzję w sprawie przyszłości [OFICJALNIE]](img/photos/101114/170x113/guillaume-restes.jpg)
![Szczęśliwe zakończenie konfliktu turecko-saudyjskiego. Youssef En-Nesyri rusza na podbój Bliskiego Wschodu [OFICJALNIE]](img/photos/114740/90x60/youssef-en-nesyri-of-fenerbahce.jpg)

![Kolejny zwrot w sprawie N'Golo Kanté! Transfer coraz bliżej [OFICJALNIE]](img/photos/107876/90x60/ngolo-kante.jpg)

![Przygoda Albacete dobiegła końca. FC Barcelona w półfinale Pucharu Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/111290/90x60/lamine-yamal.jpg)


![Jeden z najbardziej rozchwytywanych bramkarzy w Europie podjął decyzję w sprawie przyszłości [OFICJALNIE]](img/photos/101114/90x60/guillaume-restes.jpg)




