OFICJALNIE: Frank Castañeda bez klubu. „Chce wrócić do Ekstraklasy”

OFICJALNIE: Frank Castañeda bez klubu. „Chce wrócić do Ekstraklasy” fot. Warta Poznań
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Buriram United | Piotr Koźmiński

Frank Castañeda nie jest już zawodnikiem tajskiego Buriram United. Według informacji Piotra Koźmińskiego Kolumbijczyk chciałby wrócić do Ekstraklasy.

Frank Castañeda w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022 reprezentował barwy Warty Poznań i wówczas pokazał się z naprawdę dobrej strony. Choć interesowały się nim wyżej notowane polskie kluby, to Kolumbijczyk był już wcześniej dogadany z tajskim Buriram United.

28-latek od kilku miesięcy przywdziewał trykot tej ekipy, ale w ostatnich godzinach doszło do zakończenia współpracy między stronami. Wpływ na to miały względy osobiste, a konkretniej spodziewane narodziny dziecka, o czym informował w programie „Okno Transferowe” Piotr Koźmiński.

Atakujący uznał, że w obliczu ważnych zmian w życiu, chciałby wrócić do Europy i właśnie tam się osiedlić.

Na razie nie wiadomo, jaki będzie potencjalny pracodawca Castañedy, ale kto wie, czy nie zakotwiczy on w Polsce. Koźmiński dodał bowiem, że sam zawodnik jest pozytywnie nastawiony do pomysłu powrotu na szczebel Ekstraklasy i w tym momencie czeka na propozycje.

Były zawodnik między innymi Sheriffa Tyraspol to środkowy napastnik, który w razie potrzeby może grać też jako skrzydłowy.

W tym sezonie rozegrał on dla tajskiego Buriram United łącznie 12 meczów, notując pięć bramek oraz cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie zapisze się w historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie zapisze się w historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy