OFICJALNIE: Fredi Bobić odchodzi z Eintrachtu Frankfurt. Rewelacja Bundesligi traci trenera i dyrektora sportowego

OFICJALNIE: Fredi Bobić odchodzi z Eintrachtu Frankfurt. Rewelacja Bundesligi traci trenera i dyrektora sportowego fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Eintracht Frankfurt

Po tym, jak poinformowano, że Adi Hütter zostanie Borussia Mönchengladbach, przyszedł czas na dyrektora sportowego, Frediego Bobicia. Okazuje się, że on również opuści Eintracht Frankfurt.

Obecny sezon jest dla Eintrachtu Frankfurt niezwykle udany. Zespół prowadzony przez Adiego Hüttera plasuje się w ligowej tabeli na czwartym miejscu i na sześć kolejek przed końcem jest bliski awansu do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Dobra postawa powoduje, że o pracowników wspomnianego klubu zabiegają inne niemieckie kluby. W ostatnich dniach pojawiła się informacja o tym, że po sezonie do Borussii Mönchengladbach trafi wspomniany Hütter. Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi.

Okazuje się jednak, że nie tylko on pożegna się z Eintrachtem. Podobnie sprawy mają się w przypadku dotychczasowego dyrektora sportowego, Frediego Bobicia.

W środę poinformowano opinię publiczną o tym, że 49-latek, który pracował do tej pory we Frankfurcie, po sezonie zakończy współpracę z klubem. Nieoficjalnie mówi się, że trafi do Herthy.

Bobić, który w swojej karierze był związany jako piłkarz między innymi z Borussią Dortmund, pracował dla czwartej ekipy Bundesligi od czerwca 2016 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy