Oficjalnie: Fritz nie będzie operowany

Oficjalnie: Fritz nie będzie operowany fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Werder Brema

Clemens Fritz nie będzie musiał poddać się operacji kontuzjowanej pachwiny - poinformował klub piłkarza.

Doświadczony defensor przeszedł kolejne badania w Berlinie, które nie wykazały konieczności poddania się przez niego zabiegowi chirurgicznemu. Oznacza to, że piłkarz może przechodzić już rehabilitację i według wstępnych ustaleń powinien być gotowy do gry za około dwa tygodnie.

- Oczywiście mam nadzieję, że wkrótce wznowie treningi z zespołem. Jestem optymistą - powiedział 33-letni obrońca.

Frtiz w obecnym sezonie wystąpił w 14 meczach Werderu Brema, który zaingeruje rundę wiosenną w Bundeslidze już w najbliższą niedziele meczem z Eintrachtem Braunschweig.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy