Oficjalnie: Ghoochannejhad w Katarze

Oficjalnie: Ghoochannejhad w Katarze
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Tehran Times

Reza Ghoochannejhad został nowym zawodnikiem Al-Wakrah na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu z Charltonu.

Przez ostatnie pół roku 27-latek reprezentował barwy Al-Kuwait, ale z powodu problemów finansowych klubu ten zdecydował się na skrócenie wypożyczenia z angielskiego Charltonu.

Al-Wakrah, czyli nowy zespół napastnika, zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli 14-drużynowej Qatar Stars League i ma zaledwie pięć punktów przewagi na strefą spadkową.

Były zawodnik m.in. Cambuur czy Standardu Liège jest tym samym szóstym irańskim piłkarzem, który zagra w tym sezonie w lidze katarskiej. Oprócz niego grają już w niej: Ashkan Dejagah (Al-Arabi), Pejman Montazeri (Umm Salal), Masoud Shojaei i Mehrdad Pooladi (Al Shahaniya), Mojtaba Jabbari i Jalal Hosseini (Al-Ahli).

Ghoochannejhad jest byłym młodzieżowym reprezentantem Holandii. Z uwagi na brak zainteresowania jego osobą ze strony selekcjonerów dorosłej kadry "Oranje" w 2012 roku przyjął powołanie od Carlosa Queiroza do kadry Iranu.

Dla "Team Melli" strzelił dotychczas 13 w 23 występach, w tym m.in. na Mistrzostwach Świata w Brazylii (w przegranym 1:3 spotkaniu z Bośnią i Hercegowiną) czy też na ostatnim Pucharze Azji (w spotkaniach ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi oraz Irakiem).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy