OFICJALNIE: Gruezo w Augsburgu

OFICJALNIE: Gruezo w Augsburgu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Augsburg

Augsburg poinformował o pozyskaniu Carlosa Gruezo.

Środkowy pomocnik kilka dni temu brał udział w Copa América. Tam spisywał się na tyle dobrze, że przykuł uwagę skautów europejskich klubów.

W ostatnich dniach o pozyskaniu Ekwadorczyka poinformował Augsburg. Przeprowadza się on do tego zespołu z FC Dallas na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku. Jego poprzedni klub zarobił na tej transakcji cztery miliony euro.

- Cieszę się, że dostałem szansę, aby zaprezentować swoje umiejętności w Bundeslidze. Zdobyłem dużo doświadczenia w Stanach Zjednoczonych i myślę, że bardzo mi to pomoże w nowej lidze - przyznał 24-letni środkowy pomocnik.

Gruezo rozegrał od początku tego sezonu dziewięć meczów. W tym czasie strzelił jedną bramkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy