Oficjalnie: Gruezo w Dallas

Oficjalnie: Gruezo w Dallas
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Dallas

Carlos Armando Gruezo Arboleda został nowym zawodnikiem FC Dallas.

Defensywny pomocnik po przejściu testów medycznych podpisał kontrakt z amerykańskim zespołem. Przedstawiciele "Toros" nie ujawnili na jak długo 20-latek dołączył do klubu z MLS oraz ile kosztował. Można przypuszczać, że młody piłkarz związał się z Dallas długoterminową umową. Ponadto mówi się nieoficjalnie, że VfB Stuttgart zarobił na sprzedaży swojego piłkarza 1,5 miliona euro.

Gruezo w drużynie "Szwabów" występował od stycznia 2014 roku. Od tego czasu rozegrał on w barwach ekipy z Mercedes-Benz Areny 19 spotkań i zdobył w nich jednego gola.

Warto również wspomnieć, że były gracz Indepediente del Valle oraz Barcelona SC ma na swoim koncie dziesięć gier w reprezentacji narodowej Ekwadoru, z którą uczestniczył w ostatnich Mistrzostwach Świata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy