Oficjalnie: Gruezo w Dallas

Oficjalnie: Gruezo w Dallas
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Dallas

Carlos Armando Gruezo Arboleda został nowym zawodnikiem FC Dallas.

Defensywny pomocnik po przejściu testów medycznych podpisał kontrakt z amerykańskim zespołem. Przedstawiciele "Toros" nie ujawnili na jak długo 20-latek dołączył do klubu z MLS oraz ile kosztował. Można przypuszczać, że młody piłkarz związał się z Dallas długoterminową umową. Ponadto mówi się nieoficjalnie, że VfB Stuttgart zarobił na sprzedaży swojego piłkarza 1,5 miliona euro.

Gruezo w drużynie "Szwabów" występował od stycznia 2014 roku. Od tego czasu rozegrał on w barwach ekipy z Mercedes-Benz Areny 19 spotkań i zdobył w nich jednego gola.

Warto również wspomnieć, że były gracz Indepediente del Valle oraz Barcelona SC ma na swoim koncie dziesięć gier w reprezentacji narodowej Ekwadoru, z którą uczestniczył w ostatnich Mistrzostwach Świata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak poprowadzi mecze na mundialu. Historyczna decyzja FIFA OFICJALNIE: Szymon Marciniak poprowadzi mecze na mundialu. Historyczna decyzja FIFA Jesús Imaz o krok od transferu w ramach Ekstraklasy Jesús Imaz o krok od transferu w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Lukas Podolski zdecydował! OFICJALNIE: Lukas Podolski zdecydował! OFICJALNIE: Martin Kobylański w historycznym niemieckim klubie OFICJALNIE: Martin Kobylański w historycznym niemieckim klubie Kasper Schmeichel odejdzie z Leicester City?! Angielski klub wytypował już jego następcę - trzeba się wykosztować! Kasper Schmeichel odejdzie z Leicester City?! Angielski klub wytypował już jego następcę - trzeba się wykosztować! Marcos Antônio odchodzi z Szachtara Donieck. Zagra w Serie A Marcos Antônio odchodzi z Szachtara Donieck. Zagra w Serie A Sadio Mané z dwoma hitowymi opcjami transferowymi. Wyrósł faworyt Sadio Mané z dwoma hitowymi opcjami transferowymi. Wyrósł faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy