OFICJALNIE: Gui w Almerii

OFICJALNIE: Gui w Almerii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Almeria

Almería poinformowała w czwartek o sprowadzeniu Guilherme Guedesa, czyli Guiego.

Almería to beniaminek LaLigi, który szuka wzmocnień przed startem kolejnego sezonu. W czwartek ekipa ta poinformowała o pierwszym transferze pod kątem hiszpańskiej elity.

Zespół prowadzony od kwietnia 2021 roku przez Rubiego zasilił Guilherme Guedes, zwany też Guim.

20-latek, choć nie grał w poprzednim sezonie zbyt wiele w barwach Vitorii Guimarães, i tak miał uznanych zalotników w postaci między innymi Wolverhampton Wanderers. Sam zainteresowany uznał jednak, że lepszym rozwiązaniem dla jego rozwoju będzie propozycja z Hiszpanii.

Środkowy pomocnik przenosi się więc do Almeríi w ramach transferu definitywnego.

Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2028 roku.

Jego celem w nowej drużynie będzie oczywiście pomóc kolegom w walce o utrzymanie.

Do atutów tego zawodnika zaliczają się przede wszystkim świetna technika oraz nieszablonowa wizja gry. 

W poprzednim sezonie rozegrał Vitorii Guimarães łącznie dziewięć meczów, co w ogólnym rozrachunku dało 178 minut.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie Z nimi zagrają Polacy w ćwierćfinale EURO U-17! Z nimi zagrają Polacy w ćwierćfinale EURO U-17! OFICJALNIE: Przyznano nagrody podczas gali Ekstraklasy OFICJALNIE: Przyznano nagrody podczas gali Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy