OFICJALNIE: Hannover 96 będzie miał nowego trenera

OFICJALNIE: Hannover 96 będzie miał nowego trenera fot. nitpicker / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Hannover 96

Hannover 96 poinformował, że po sezonie miejsce łączonego z Pogonią Szczecin Christopha Dabrowskiego zajmie Stefan Leitl.

Obecny szkoleniowiec SpVgg Greuther Fürth nie tak dawno potwierdził, że nie będzie kontynuował swojej przygody z obecnym klubem, a jego przyszłość jest kwestią otwartą. W rzeczywistości trwały zakulisowy rozmowy z „Die Roten”.

Negocjacje zakończyły się porozumieniem obu stron w kwestii współpracy rozpoczynającej się pierwszego lipca. Podpisany kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku.

44-latek doskonale zna realia 2. Bundesligi. W przeszłości na tym poziomie prowadził FC Ingolstadt czy wspomnianego spadkowicza niemieckiej ekstraklasy. Czternasta siła rozgrywek wiąże z nim duże plany.

Niemca w działaniach wspomoże jego stały współpracownik, Andre Mijatović.

Leitl zastępuje na stanowisku Christopha Dabrowskiego, którego w ostatnim czasie łączy się z posadą w Pogoni Szczecin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Venezia może ściągnąć Polaka Venezia może ściągnąć Polaka FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy