OFICJALNIE: Hélder Costa trafił pod skrzydła Bielsy. Czwarty największy transfer w historii Leeds United

OFICJALNIE: Hélder Costa trafił pod skrzydła Bielsy. Czwarty największy transfer w historii Leeds United
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Leeds United | The Mirror

Leeds United potwierdziło sprowadzenie Héldera Costy.

Pomimo braku awansu do Premier League plany włodarzy „Pawi” się nie zmieniają. By to zaznaczyć, dokonano właśnie ogromnej transakcji z udziałem 25-letniego prawoskrzydłowego.

W oficjalnym komunikacie przedstawiciel Championship poinformował, że Portugalczyk wzmocnił jego barwy na zasadzie rocznego wypożyczenia z obowiązkiem wykupu. „The Mirror” uzupełnia, że na konto Wolverhampton Wanderers trafi w sumie 15 milionów funtów (16,7 miliona euro). Będzie to zatem czwarty największy transfer w historii Leeds United. Zawodnik złożył podpis pod czteroletnim kontraktem.

Podczas ubiegłej kampanii Hélder Costa w zespole „Wilków” pełnił zwykle rolę zmiennika. Pomimo tego zdołał dwukrotnie wpisać się na listę strzelców, a ponadto zapisać na swoim koncie dwie asysty. W sumie brał on udział w 30 spotkaniach.

W nadchodzącym sezonie będziemy oglądali go w trykocie z numerem 17. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy