OFICJALNIE: Hélder Costa trafił pod skrzydła Bielsy. Czwarty największy transfer w historii Leeds United

OFICJALNIE: Hélder Costa trafił pod skrzydła Bielsy. Czwarty największy transfer w historii Leeds United
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Leeds United | The Mirror

Leeds United potwierdziło sprowadzenie Héldera Costy.

Pomimo braku awansu do Premier League plany włodarzy „Pawi” się nie zmieniają. By to zaznaczyć, dokonano właśnie ogromnej transakcji z udziałem 25-letniego prawoskrzydłowego.

W oficjalnym komunikacie przedstawiciel Championship poinformował, że Portugalczyk wzmocnił jego barwy na zasadzie rocznego wypożyczenia z obowiązkiem wykupu. „The Mirror” uzupełnia, że na konto Wolverhampton Wanderers trafi w sumie 15 milionów funtów (16,7 miliona euro). Będzie to zatem czwarty największy transfer w historii Leeds United. Zawodnik złożył podpis pod czteroletnim kontraktem.

Podczas ubiegłej kampanii Hélder Costa w zespole „Wilków” pełnił zwykle rolę zmiennika. Pomimo tego zdołał dwukrotnie wpisać się na listę strzelców, a ponadto zapisać na swoim koncie dwie asysty. W sumie brał on udział w 30 spotkaniach.

W nadchodzącym sezonie będziemy oglądali go w trykocie z numerem 17. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy