OFICJALNIE: Henrik Ojamaa w Widzewie Łódź

OFICJALNIE: Henrik Ojamaa w Widzewie Łódź
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Widzew Łódź

Henrik Ojamaa został nowym zawodnikiem Widzewa Łódź.

Reprezentant Estonii dołączył do drugoligowego zespołu na zasadzie transferu definitywnego z Miedzi Legnica i po przejściu obligatoryjnych testów medycznych związał się z nowym pracodawcą do końca czerwca 2021 roku.

Ekipa z województwa łódzkiego zapewniła sobie ponadto prawo do przedłużenie współpracy z 28-letnim skrzydłowym.

- Dla mnie była to bardzo łatwa decyzja. Gdy tylko dowiedziałem się, że Widzew jest mną zainteresowany nie miałem wątpliwości, że chcę do niego dołączyć. Cieszę się, że mogę być w tej drużynie i w takim klubie, z dużymi ambicjami i pięknymi tradycjami - powiedział były gracz między innymi Motherwell czy Legii Warszawa.

Henrik Ojamaa reprezentował barwy Miedzi Legnica od lipca 2018 roku. Od tego czasu wystąpił w 60 meczach wspomnianego zespołu, w których strzelił sześć bramek oraz zanotował osiem asyst.

Estończyk jest trzecim zimowym wzmocnieniem łódzkiego klubu. Przed nim szeregi Widzewa zasilili Robert Prochownik i Krystian Nowak.

Nowy pracodawca doświadczonego skrzydłowego zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli II ligi i celuje w wywalczenie awansu na zaplecze Ekstraklasy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy