Oficjalnie: Hit transferowy Ajaksu!

Oficjalnie: Hit transferowy Ajaksu!
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Ajax Amsterdam

Hakim Ziyech został ogłoszony nowym nabytkiem Ajaksu Amsterdam.

23-latek przeniósł się do nowego zespołu w ramach transferu z FC Twente za 9,4 miliona funtów. Nie wiadomo natomiast, na jak długo związał się umową z nowym pracodawcą.

Ofensywny pomocnik jest uznawany za jeden z największych talentów w Eredivisie. Wielu ekspertów piłkarskich określa go natomiast jako najlepszą „10” w holenderskiej lidze.

Hakim Ziyech urodził się 19 marca 1993 roku w Dronten. Swoje pierwsze kroki w profesjonalnej karierze piłkarskiej stawiał w SC Heerenveen, skąd w 2014 roku przeszedł do FC Twente. Ma na koncie siedem występów oraz dwie bramki w barwach reprezentacji Maroka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy