OFICJALNIE: Hit transferowy na Litwie. Ogenyi Onazi zasilił mistrza kraju

OFICJALNIE: Hit transferowy na Litwie. Ogenyi Onazi zasilił mistrza kraju fot. Celso Pupo / Shutterstock.com
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Žalgiris Kowno

Ogenyi Onazi przeniósł się do litewskiej ligi do Žalgirisu Wilno na zasadzie wolnego transferu.

Na warunki tamtejszych rozgrywek to bardzo duża transakcja, chociaż piłkarz podpisał tylko krótkoterminowe porozumienie (najprawdopodobniej do końca sezonu).

28-letni Onazi do tej pory występował już w Europie w Lazio, Trabzonsporze, Denizlisporze i ostatnio w duńskim SønderjyskE.

Ten ostatni klub 5 stycznia tego roku niespodziewanie rozwiązał z nim umowę po zaledwie kilku miesiącach od jej podpisania. Ponad miesiąc zajęły Nigeryjczykowi poszukiwania nowego klubu.

52-krotny reprezentant Nigerii w przeszłości wziął między innymi udział w dwóch mundialach i wygrał Puchar Narodów Afryki.

Jego kariera zaliczyła zapaść po zerwaniu więzadeł jeszcze podczas pobytu w Trabzonsporze w 2018 roku. Od tego czasu stara się wrócić do dobrej formy. Ostatnie tygodnie spędził na pracy z trenerem personalnym, więc nie wiadomo, jak szybko jest w stanie dojść do dyspozycji meczowej.

Szansę debiutu w nowych barwach Onazi najwcześniej może dostać już za tydzień - 27 lutego w

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy