OFICJALNIE: Hit transferowy na Litwie. Ogenyi Onazi zasilił mistrza kraju

OFICJALNIE: Hit transferowy na Litwie. Ogenyi Onazi zasilił mistrza kraju fot. Celso Pupo / Shutterstock.com
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Žalgiris Kowno

Ogenyi Onazi przeniósł się do litewskiej ligi do Žalgirisu Wilno na zasadzie wolnego transferu.

Na warunki tamtejszych rozgrywek to bardzo duża transakcja, chociaż piłkarz podpisał tylko krótkoterminowe porozumienie (najprawdopodobniej do końca sezonu).

28-letni Onazi do tej pory występował już w Europie w Lazio, Trabzonsporze, Denizlisporze i ostatnio w duńskim SønderjyskE.

Ten ostatni klub 5 stycznia tego roku niespodziewanie rozwiązał z nim umowę po zaledwie kilku miesiącach od jej podpisania. Ponad miesiąc zajęły Nigeryjczykowi poszukiwania nowego klubu.

52-krotny reprezentant Nigerii w przeszłości wziął między innymi udział w dwóch mundialach i wygrał Puchar Narodów Afryki.

Jego kariera zaliczyła zapaść po zerwaniu więzadeł jeszcze podczas pobytu w Trabzonsporze w 2018 roku. Od tego czasu stara się wrócić do dobrej formy. Ostatnie tygodnie spędził na pracy z trenerem personalnym, więc nie wiadomo, jak szybko jest w stanie dojść do dyspozycji meczowej.

Szansę debiutu w nowych barwach Onazi najwcześniej może dostać już za tydzień - 27 lutego w

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy