Oficjalnie: Hit transferowy Pogoni Szczecin. Pierwsza liga -> Ekstraklasa

Oficjalnie: Hit transferowy Pogoni Szczecin. Pierwsza liga -> Ekstraklasa fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Pogoń Szczecin

Kamil Drygas wzmocni Pogoń Szczecin w letnim oknie transferowym.

Zawodnik Zawiszy Bydgoszcz trafi do Szczecina na zasadzie wolnego transferu latem. Podpisał już trzyletnią umowę, która wchodzi w życie z dniem pierwszego lipca.

- Wzmacniamy rywalizację w środku pola i stąd transfer Kamila. Cieszymy się, że doszliśmy do porozumienia z zawodnikiem. Wierzymy, że od przyszłego sezonu piłkarz będzie dawał dużo radości naszym kibicom - powiedział Maciej Stolarczyk, dyrektor sportowy Pogoni dla oficjalnej strony klubu.

24-letni Drygas karierę rozpoczynał w Lechu Poznań, z którego do Zawiszy przeniósł się w 2012 roku, najpierw na wypożyczenie, potem transfer definitywny. Ma za sobą występy w młodzieżowej kadrze Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy