Oficjalnie: Hit transferowy Pogoni Szczecin. Pierwsza liga -> Ekstraklasa

Oficjalnie: Hit transferowy Pogoni Szczecin. Pierwsza liga -> Ekstraklasa
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Pogoń Szczecin

Kamil Drygas wzmocni Pogoń Szczecin w letnim oknie transferowym.

Zawodnik Zawiszy Bydgoszcz trafi do Szczecina na zasadzie wolnego transferu latem. Podpisał już trzyletnią umowę, która wchodzi w życie z dniem pierwszego lipca.

- Wzmacniamy rywalizację w środku pola i stąd transfer Kamila. Cieszymy się, że doszliśmy do porozumienia z zawodnikiem. Wierzymy, że od przyszłego sezonu piłkarz będzie dawał dużo radości naszym kibicom - powiedział Maciej Stolarczyk, dyrektor sportowy Pogoni dla oficjalnej strony klubu.

24-letni Drygas karierę rozpoczynał w Lechu Poznań, z którego do Zawiszy przeniósł się w 2012 roku, najpierw na wypożyczenie, potem transfer definitywny. Ma za sobą występy w młodzieżowej kadrze Polski.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy