OFICJALNIE: Hrustic w Eintrachcie Frankfurt

OFICJALNIE: Hrustic w Eintrachcie Frankfurt
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt pozyskał Ajdina Hrustica.

Działacze czwartej siły Bundesligi na obecnym etapie sezonu poszukiwały piłkarza, który wzmocni rywalizację na prawym skrzydle. Z tego względu pozyskano Ajdina Hrustica.

24-latek przenosi się do Eintrachtu z Groningen na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

Jego poprzedni zespół zarobił na tym transferze milion euro.

- Obserwowaliśmy go już od dłuższego czasu, a konkretnie od trzech lat. Jego sylwetka została przez nas dobrze przeanalizowana. Twierdzimy, że pomimo tego, iż jest 24-latkiem, to nadal może się zdecydowanie rozwinąć - powiedział dyrektor sportowy, Fredi Bobić.

Dla urodzonego w Melbourne zawodnika jest to powrót do Niemiec. W latach 2012-2014 był on bowiem związany z juniorskimi zespołami Schalke. Później przeniósł się natomiast do wspomnianego Groningen.

W szeregach tej drużyny rozegrał łącznie 75 meczów. Strzelił sześć goli i zanotował pięć asyst.

Hrustic to trzykrotny reprezentant Australii. 

To trzeci w tym oknie transfer Eintrachtu po Stevenie Zuberze i Ragnarze Ache'u. Do nich można doliczyć jeszcze André Silvę, który został wykupiony z Milanu po uprzednim wypożyczeniu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy