OFICJALNIE: Inter Mediolan zaprezentował czwartą koszulkę na sezon 2020/2021. Awangardowo! [WIDEO]

OFICJALNIE: Inter Mediolan zaprezentował czwartą koszulkę na sezon 2020/2021. Awangardowo! [WIDEO] fot. Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Inter Mediolan | Nike | Interdipendenza.net

Inter Mediolan we współpracy z Nike wypuścił pierwszy trykot z nowym herbem. Jest to oficjalnie czwarta koszulka na sezon 2020/2021.

Pod koniec marca „Nerazzurri” odsłonili nowy herb. Teraz znalazł się on na nowych koszulkach, którą łączą w sobie kilka styli i co najważniejsze, znajdują się na niej elementy w czterech kolorach: białym, czarnym, żółtym oraz niebieskim. Tym samym nie spełniają one norm Lega Serie A, która dopuszcza do użytku w oficjalnych meczach trykoty z maksymalnie trzema kolorami.

Aby władze poszły na ustępstwa, potrzebny jest do tego specjalny wniosek. I coraz więcej wskazuje na to, że zostanie on złożony.

Pojawiły się doniesienia o użyciu nowego produktu jako koszulek przedmeczowych w niedzielę przy okazji spotkania z Cagliari Calcio. Inter Mediolan wolałby jednak w nich zagrać.

W zaprezentowanym materiale wideo widzimy spodenki w kolorze czarnym, a getry - niebieskim.

***

Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy