OFICJALNIE: Jakub Świerczok w Piaście Gliwice

OFICJALNIE: Jakub Świerczok w Piaście Gliwice fot. Piast Gliwice
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piast Gliwice

Piast Gliwice potwierdził pozyskanie Jakuba Świerczoka.

27-letni napastnik został wypożyczony do Piasta na najbliższy sezon z Łudogorca Razgrad.

- Jestem bardzo zadowolony, że w tym sezonie będę reprezentował Piasta. Trafiam do dobrego zespołu, prowadzonego przez dobrego trenera. Wiem, że przez ten rok będę w stanie się jeszcze mocniej rozwinąć - powiedział Świerczok po ogłoszeniu transferu.

Atakujący trafił do Łudogorca na początku 2018 roku z Zagłębia Lubin. Od tamtej pory rozegrał 82 spotkania w koszulce bułgarskiej ekipy. Zdobył w nich 36 bramek, do których dorzucił 10 asyst. Zgodnie z doniesieniami mediów Polak w najbliższym czasie mógłby mieć problemy z występami u Pavela Vrby, stąd powrót do Ekstraklasy.

Świerczok był już związany z Piastem. W 2012 roku został do niego wypożyczony z 1. FC Kaiserslautern. Zanotował jednak tylko jeden występ, do czego przyczyniło się zerwanie więzadeł krzyżowych w kolanie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy