OFICJALNIE: Jakub Żubrowski w Zagłębiu Lubin

OFICJALNIE: Jakub Żubrowski w Zagłębiu Lubin fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin poinformowało o pozyskaniu Jakuba Żubrowskiego.

Po spadku Korony Kielce z Ekstraklasy Jakub Żubrowski postanowił poszukać dla siebie nowego miejsca pracy. Chciała go Stal Mielec. On sam jednak zdecydował inaczej.

Defensywny pomocnik od nowego sezonu będzie występował w Zagłębiu Lubin. Z nowy pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

- Cieszymy się, że udało nam się go pozyskać. Rozmowy na temat tego ruchu trwały ponad pół roku i jesteśmy zadowoleni, że wszystko dobrze się zakończyło. Cenimy pracę, jaką on wykonuje. To uniwersalny gracz. Jestem pewny, że zwiększy rywalizację w drużynie - powiedział prezes Zagłębia Lubin, Artur Jankowski.

28-latek to wychowanek Korony Kielce. W swojej karierze był także związany ze Stalą Mielec.

W minionym sezonie rozegrał w Ekstraklasie 28 meczów i strzelił w nich jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy