OFICJALNIE: Jakub Żubrowski w Zagłębiu Lubin

OFICJALNIE: Jakub Żubrowski w Zagłębiu Lubin fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin poinformowało o pozyskaniu Jakuba Żubrowskiego.

Po spadku Korony Kielce z Ekstraklasy Jakub Żubrowski postanowił poszukać dla siebie nowego miejsca pracy. Chciała go Stal Mielec. On sam jednak zdecydował inaczej.

Defensywny pomocnik od nowego sezonu będzie występował w Zagłębiu Lubin. Z nowy pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

- Cieszymy się, że udało nam się go pozyskać. Rozmowy na temat tego ruchu trwały ponad pół roku i jesteśmy zadowoleni, że wszystko dobrze się zakończyło. Cenimy pracę, jaką on wykonuje. To uniwersalny gracz. Jestem pewny, że zwiększy rywalizację w drużynie - powiedział prezes Zagłębia Lubin, Artur Jankowski.

28-latek to wychowanek Korony Kielce. W swojej karierze był także związany ze Stalą Mielec.

W minionym sezonie rozegrał w Ekstraklasie 28 meczów i strzelił w nich jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy