OFICJALNIE: Jan Klimek w Niecieczy

OFICJALNIE: Jan Klimek w Niecieczy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza pozyskała Jana Klimka.

Zespół prowadzony przez Mariusza Lewandowskiego szukał zawodnika, który mógłby stać się realnym wzmocnieniem pozycji młodzieżowca. Wybór padł na Jana Klimka.

Młody defensor przenosi się do Niecieczy z innego małopolskiego klubu, Garbarni Kraków, na zasadzie transferu definitywnego.

Z nowym zespołem parafował kontrakt, który będzie ważny minimum do 30 czerwca 2023 roku.

Urodzony w Krakowie piłkarz to wychowanek poznańskiego Lecha. Do wspomnianej Garbarni trafił z kolei latem minionego roku.

W bieżących rozgrywkach środkowy obrońca zdołał zanotować sześć występów. Strzelił w tym czasie jednego gola.

Nowa drużyna Klimka to na obecnym etapie sezonu wicelider rozgrywek zaplecza Ekstraklasy. Drużyna Mariusza Lewandowskiego zgromadził do tej pory na swoim koncie 18 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy