Oficjalnie: Jedenasty klub Kâzıma. Z Feyenoordu musiał odejść po zastraszeniu dziennikarza!

Oficjalnie: Jedenasty klub Kâzıma. Z Feyenoordu musiał odejść po zastraszeniu dziennikarza!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Celtic

Colin Kazim-Richards zagra w szkockiej Premier League w barwach Celtiku.

29-letni napastnik ostatnio grał w Feyenoordzie, z którego musiał jednak odejść po groźbach wymierzonych w kierunku Mikosa Gouki. Dziennikarz wcześniej opisał... agresywne zachowania zawodnika.

Kâzım z "Celtami" związał się umową do 30 czerwca 2018 roku. Z powyższego powodu kwota transferu ma być symboliczna, gdyż Feyenoordowi bardzo zależało na pozbyciu się niesfornego pracownika.

Tym samym reprezentant Turcji zalicza już jedenasty klub w swojej barwnej karierze, podczas której grał m.in. dla Fenerbahce, Galatasaray, Olympiakosu i Feyenoordu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy