OFICJALNIE: Jehor Nazaryna w Szachtarze Donieck

OFICJALNIE: Jehor Nazaryna w Szachtarze Donieck
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Szachtar Donieck

Szachtar Donieck poinformował w ostatnich godzinach o sprowadzeniu Jehora Nazaryny.

Szachtar Donieck bardzo dobrze rozpoczął sezon, jeśli chodzi o Ligę Mistrzów. Ekipa prowadzona przez Igora Jovićevicia zdobyła w dwóch pierwszych kolejkach cztery punkty i z nadziejami może spoglądać na kolejne tygodnie.

W klubie zdali sobie jednak sprawę, że gra na kilku frontach może być wyczerpująca, dlatego postanowiono nieco wzmocnić kadrę. W ostatnich godzinach okna transferowego w Ukrainie do drużyny dołączył Jehor Nazaryna.

25-latek pozytywnie spisywał się od początku tego sezonu w barwach Zorii Ługańsk, dlatego uznano, że może być ciekawym wzmocnieniem.

Środkowy pomocnik po przejściu szczegółowych testów medycznych złożył podpis na kontrakcie i na jego mocy będzie reprezentował barwy Szachtara Donieck do 30 czerwca 2027 roku.

Nieoficjalnie mówi się, że jego poprzedni pracodawca zarobił na nim 800 tysięcy euro.

Były reprezentant Ukrainy do lat 21 rozegrał łącznie w barwach Zorii Ługańsk 59 meczów, a jego dorobek to trzy bramki oraz pięć asyst

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy