OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem

OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem fot. FotoPyK
Źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że u Jerzego Brzęczka wykryto koronawirusa.

„Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 przeprowadzone u selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka dały wynik pozytywny. W wyniku zaistniałej sytuacji wprowadzona została standardowa procedura izolacji zgodna z obowiązującymi przepisami sanitarnymi” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez rodzimą federację.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski mierzyła się we wrześniu w ramach Ligi Narodów z Holandią oraz Bośnią i Hercegowiną. Pierwszy mecz przegrała 0:1, a drugi wygrała 2:1.

Na 7, 11 oraz 14 października zaplanowano z kolei spotkania z Finlandią (starcie towarzyskie), Włochami i rewanż z Bośniakami.

Reprezentacja Polski: Zagraniczne powołania na październikowe mecze