OFICJALNIE: Joel Campbell w Monterrey

OFICJALNIE: Joel Campbell w Monterrey
Redakcja
Redakcja
Źródło: Club Leon

29-letni Joel Campbell został wypożyczony z Club Léon do Monterrey.

Skrzydłowy w minionym sezonie był podstawowym zawodnikiem Club Léon, które wywalczyło mistrzostwo Meksyku. Mimo regularnej gry zanotował jednak zaledwie dwie bramki oraz asystę w 39 meczach.

Teraz po ponad dwóch latach w Club Léon przejdzie do Monterrey na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją wykupu.

Campbell w 2011 roku trafił z Deportivo Saprissa do Arsenalu. W Anglii wiązano z nim duże nadzieje, jednak nie rozwinął się tak, jak przewidywano i po wypożyczeniach do Lorient, Realu Betis, Olympiakosu, Villarrealu oraz Sportingu, na stałe trafił do Frosinone za półtora miliona euro.

We Włoszech zagrał w 17 meczach, bowiem po pół roku odszedł na wypożyczenie do Club Léon, które ostatecznie go wykupiło.

W minionym sezonie Monterrey zajęło piąte miejsce w lidze, a w fazie play-off odpadło w ćwierćfinale z Santosem Laguna.

KACPER SASIAK

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy