OFICJALNIE: Jovane w Lazio

OFICJALNIE: Jovane w Lazio fot. Pixabay
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lazio

W ostatnich godzinach okna transferowego Lazio pozyskało Jovane.

Lazio nie było w zimowym oknie transferowym szczególnie wyrywne aż do ostatniego dnia. To właśnie dziś poinformowano o sprowadzeniu nowego skrzydłowego.

Do stołecznej ekipy dołączył Jovane, który ostatnio reprezentował barwy Sportingu. W tym przypadku strony porozumiały się w kwestii wypożyczenia do 30 czerwca 2022 roku. W umowie znalazła się też opcja wykupu.

Jeżeli Lazio zdecyduje się z niej latem skorzystać, zapłaci Portugalczykom kwotę rzędu ośmiu milionów euro. 

Ta transakcja może jednak poniekąd dziwić, bo w przypadku 23-letniego Jovane nie mamy do czynienia z graczem pierwszoplanowym. To piłkarz, który w Sportingu pełnił głównie rolę rezerwowego. Mimo to Włosi zobaczyli w nim wzmocnienie i Maurizio Sarri będzie mógł z niego korzystać.

Urodzony w Assomadzie skrzydłowy, który może grać też jako fałszywa dziewiątka, rozegrał w tym sezonie 17 meczów. W tym czasie strzelił trzy bramki i do tego zanotował też asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy składy [OFICJALNIE] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy składy [OFICJALNIE] Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy