OFICJALNIE: Joveljić w Anderlechcie
2020-01-31 14:21:55; Aktualizacja: 5 lat temu
Anderlecht poinformował o pozyskaniu Dejana Joveljicia.
Po tym, jak w letnim oknie transferowym z Eintrachtem Frankfurt pożegnał się Luka Jović, władze zdecydowały się na pozyskanie innego piłkarza z Bałkanów. Wybór padł na dobrze zbudowanego Dejana Jovelicia.
20-latek od początku swojego pobytu w Niemczech miał jednak problem z tym, by wskoczyć do pierwszego składu. Wystąpił w zaledwie kilku meczach i nie zachwycił. To spowodowało, że zdecydowano się go wypożyczyć, by zdobywał cenne minuty, a co za tym idzie, doświadczenie.
Serb najbliższe miesiące spędzi w Anderlechcie. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Ponadto znalazła się w niej opcja na kupno.Popularne
Joveljić trafił do Bundesligi z Crvenej zvezdy latem zeszłego roku. Od tamtej pory rozegrał dla Eintrachtu dziesięć meczów. W tym czasie tylko raz zdołał wpisać się na listę strzelców.













![FC Porto z tercetem Polaków pokonuje Gil Vicente! Kolejny występ Oskara Pietuszewskiego [WIDEO]](img/photos/111465/170x113/omorodion-bednarek.jpg)







![FC Porto z tercetem Polaków pokonuje Gil Vicente! Kolejny występ Oskara Pietuszewskiego [WIDEO]](img/photos/111465/90x60/omorodion-bednarek.jpg)








