Oficjalnie: Juraszek w Arce Gdynia

Oficjalnie: Juraszek w Arce Gdynia
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Arka Gdynia

Kamil Juraszek został nowym zawodnikiem Arki Gdynia.

Młody obrońca podpisał z "Żółto-Niebieskimi" roczną umowę.

22-latek jest wychowankiem Piławianki Piława Górna. Swój pierwszy kontakt z seniorską piłką miał w Lechii Dzierżoniów, gdzie został wypatrzony przez skautów Śląska i ściągnięty do ekipy z Wrocławia.

Niestety, Juraszek w barwach pierwszego zespołu "Wojskowych" nie zdołał zadebiutować i musiał zadowolić się grą w drużynie Młodej Ekstraklasy, w której był jednym z ważniejszych ogniw.

Dysponujący dobrymi warunkami fizycznymi stoper wystąpił w tych rozgrywkach w 23 meczach, w których strzelił dwie bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy