OFICJALNIE: Kacper Cichoń i Tomasz Mucha w Puszczy Niepołomice

OFICJALNIE: Kacper Cichoń i Tomasz Mucha w Puszczy Niepołomice
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Puszcza Niepołomice

Puszcza Niepołomice pozyskała Kacpra Cichonia i Tomasza Muchę.

W ostatnim dniu okna transferowego w Polsce zespół z Niepołomic skupił się na pozyskaniu dwóch młodzieżowców. Do ekipy prowadzonej przez Tomasza Tułacza dołączyli Kacper Cichoń i Tomasz Mucha.

Pierwszy z nich przenosi się do pierwszoligowca z rezerw Pogoni Szczecin. Strony doszły do porozumienia w kwestii transferu czasowego pomocnika.

Na jego mocy 19-latek będzie występował w Niepołomicach co najmniej do 30 czerwca 2021 roku.

Drugi z graczy to także zawodnik drugiej linii. Ostatnio miał okazję występować w czwartoligowej drużynie Czarnych Połaniec. Teraz spróbuje swoich sił trzy klasy rozgrywkowe wyżej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy