OFICJALNIE: Kacper Janiak w Niecieczy

OFICJALNIE: Kacper Janiak w Niecieczy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza pozyskała Kacpra Janiaka.

Jednym z celów działaczy zespołu pierwszoligowca na ostatnie godziny okna transferowego było poczynienie wzmocnienia w kwestii pozycji młodzieżowca. Swego udało im się dopiąć w środę.

Poinformowano bowiem, że nowym zawodnikiem zespołu prowadzonego przez Mariusza Lewandowskiego został Kacper Janiak.

Urodzony w Poznaniu piłkarz przenosi się do Niecieczy z Olimpii Grudziądz w ramach transferu definitywnego. Z nowym klubem parafował kontrakt do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne 24 miesiące.

Janiak, który najlepiej czuje się w roli ofensywnego pomocnika, to wychowanek Lecha Poznań. Do wspomnianego drugoligowca trafił natomiast w lutym minionego roku.

W tym sezonie zanotował łącznie dla Olimpii 16 meczów, a jego dorobek to gol i asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy