OFICJALNIE: Kamil Grabara ma nowego szkoleniowca. Danny Cowley objął Huddersfield Town!

OFICJALNIE: Kamil Grabara ma nowego szkoleniowca. Danny Cowley objął Huddersfield Town! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Huddersfield Town

Danny Cowley będzie w najbliższym czasie odpowiadał za wyniki osiągane przed Huddersfield Town.

Przedstawiciele „The Terriers” zakończyli przed trzema tygodniami współpracę z Janem Siewertem ze względu na niezadowalające wyniki osiągane przez ich zespół na starcie rozgrywek Championship i rozpoczęli gorączkowe poszukiwania jego następcy.

W brytyjskich mediach nie brakowało dość znanych nazwisk mogących objąć funkcję menedżera Huddersfield Town, ale ostatecznie władze ekipy z John Smith’s Stadium zdecydowali się postawić na kogoś mniej znanego i doświadczonego, ale już odnoszącego sukcesy w niższych klasach rozgrywkowych.

Mowa tu o Dannym Cowleyu, który od maja 2016 roku odpowiadał za wyniki osiągane przez Lincoln City. Anglik rozpoczął swoją pracę w tym klubie na poziomie National League (piąta klasa rozgrywkowa) i zakończył tuż po wywalczeniu awansu do League One (trzecia klasa rozgrywkowa).

Szczegóły kontraktu zawartego z 40-letnim trenerem nie zostały ujawnione, ale już wiemy, że poprowadzi on drużynę w niedzielnym pojedynku ligowym przeciwko Sheffield Wednesday.

Razem z nim do Huddersfield Town przeszedł także jego brat Nicky, który w dalszym ciągu będzie pełnił funkcję jego asystenta.

Zespół Kamila Grabary, który trafił na zaplecze Premier League na zasadzie wypożyczenia z Liverpoolu, zajmuje 23. miejsce (przedostatnie) w tabeli Championship z zaledwie jednym wywalczonym punktem w sześciu rozegranych meczach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy