OFICJALNIE: Kamil Słaby ponownie w Resovii

OFICJALNIE: Kamil Słaby ponownie w Resovii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CWKS Resovia

Apklan Resovia poinformowała o pozyskaniu Kamila Słabego.

Zajmująca ostatnie miejsce na zapleczu Ekstraklasy drużyny z Rzeszowa jest niezwykle aktywna na rynku transferowym. W ostatnich dniach pozyskano Kamila Słabego.

27-latek przenosi się do beniaminka na zasadzie wolnego transferu. Z nowym klubem parafował w poniedziałek kontrakt do 30 czerwca 2021 roku.

- Mam nadzieję, że ciężko przepracowany okres zimowy zaowocuje pozostaniem Resovii w pierwszej lidze. Skupiamy się w dużej mierze na poprawie zachowań w obronie, jak też skutecznością pod polem karnym przeciwnika. Trochę jest do poprawy, ale będzie dobrze - powiedział po podpisaniu umowy.

Dla Słabego jest to powrót do stolicy Podkarpacia. W barwach Resovii miał bowiem okazję grać w sezonie 2012/2013.

Przez większą część kariery był jednak związany z Sandecją Nowy Sącz. Ponadto grał też dla GKS-u Katowice, Odry Opole i Bruk-Bet Termalicy Nieciecza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy