OFICJALNIE: Kamil Wojtkowski wrócił do Polski

OFICJALNIE: Kamil Wojtkowski wrócił do Polski fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Motor Lublin

Kamil Wojtkowski został zaprezentowany jako nowy piłkarz Motoru Lublin.

Motor Lublin poinformował, że Kamil Wojtkowski podpisał z nim kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia.

Urodzony w Sokołowie Podlaskim ofensywny pomocnik pierwsze piłkarskie kroki stawiał w tamtejszym OSiR-ze, skąd przeniósł się do Legii Warszawa, a następnie do Pogoni Szczecin. W barwach „Dumy Pomorza” młody zawodnik zadebiutował w Ekstraklasie, by niedługo potem zdecydować się na transfer do RB Lipsk. W niemieckim klubie występował w juniorach.

W 2017 roku Wojtkowski wrócił do Polski, wiążąc się z Wisłą Kraków. W jej koszulce dość regularnie grał w Ekstraklasie. Jego kolejnym klubem była Jagiellonia Białystok, ale przygoda między stronami trwała raptem kilka miesięcy. Zakończyła się pozaboiskowym wyskokiem - brakiem zatrzymania się autem do policyjnej kontroli, stłuczką i zbiegnięciem z miejsca zdarzenia.

Po tym incydencie piłkarz, który ma na koncie 83 występy w Ekstraklasie, próbował swoich sił w greckim Wolos NPS (10 meczów) i cypryjskim Ethnikosie Achna (17 spotkań). Teraz wraca do Polski. Z Motorem będzie rywalizował w II lidze (trzeci szczebel rozgrywek).

- Kamil to kreatywny zawodnik, który powinien wnieść sporo jakości do naszych poczynań ofensywnych. Liczymy na to, że w Motorze pokaże pełnię swoich umiejętności - powiedział prezes klubu Paweł Tomczyk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy