OFICJALNIE: Karol Angielski w Radomiaku Radom

OFICJALNIE: Karol Angielski w Radomiaku Radom
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Radomiak Radom

Karol Angielski będzie kontynuował karierę w Radomiaku Radom.

24-letni napastnik, który ostatnio był piłkarzem Wisły Płock, podpisał z Radomiakiem umowę ważną do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia.  

Angielski jest wychowankiem Korony Kielce. Później był też związany ze Śląskiem Wrocław, Piastem Gliwice, Zawiszą Bydgoszcz, Olimpią Grudziądz i wspomnianą Wisłą. Atakujący borykał się z kilkoma kontuzjami. Jego ekstraklasowy bilans to 69 występów i cztery trafienia. Na jej zapleczu strzelił 16 goli w 42 meczach.  

- Cieszę się z transferu do Radomiaka. Mam nadzieję, że razem z zespołem osiągniemy postawione przed nami cele. Pozdrawiam wszystkich kibiców „Zielonych” i do zobaczenia na stadionie - powiedział Angielski.  

Radomiak poinformował dzisiaj również o dwóch innych ruchach. Kontrakt z klubem o rok przedłużył bramkarz Mateusz Kryczka. Ponownie trafił do niego inny golkiper - Mateusz Kochalski, którego wypożyczono z Legii Warszawa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thiago Silva odejdzie z Chelsea. Decyzja zapadła Thiago Silva odejdzie z Chelsea. Decyzja zapadła Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy