OFICJALNIE: Kasperkiewicz w Arce

OFICJALNIE: Kasperkiewicz w Arce
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia pozyskała Arkadiusza Kasperkiewicza.

25-latek, który miał w zeszłym sezonie problemy z regularnymi występami na poziomie Ekstraklasy w barwach Rakowa Częstochowa, postanowił rozejrzeć się za nowym miejscem.

W kolejnym sezonie będzie występował w Arce Gdynia, do której przenosi się na zasadzie transferu definitywnego. Podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.

Środkowy obrońca to wychowanek MSP Szamotuły. W swojej karierze był też związany z Widzewem, Górnikiem Łęczna i Olimpią Grudziądz.

Do zespołu prowadzonego przez Marka Papszuna trafił latem 2018 roku. W poprzednim sezonie rozegrał pięć meczów.

Poza nim do ekipy z Trójmiasta dołączyli też między innymi Szymon Drewniak i Artur Siemaszko.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy