OFICJALNIE: Kasperkiewicz w Arce

OFICJALNIE: Kasperkiewicz w Arce
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia pozyskała Arkadiusza Kasperkiewicza.

25-latek, który miał w zeszłym sezonie problemy z regularnymi występami na poziomie Ekstraklasy w barwach Rakowa Częstochowa, postanowił rozejrzeć się za nowym miejscem.

W kolejnym sezonie będzie występował w Arce Gdynia, do której przenosi się na zasadzie transferu definitywnego. Podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.

Środkowy obrońca to wychowanek MSP Szamotuły. W swojej karierze był też związany z Widzewem, Górnikiem Łęczna i Olimpią Grudziądz.

Do zespołu prowadzonego przez Marka Papszuna trafił latem 2018 roku. W poprzednim sezonie rozegrał pięć meczów.

Poza nim do ekipy z Trójmiasta dołączyli też między innymi Szymon Drewniak i Artur Siemaszko.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy