OFICJALNIE: Kecskés w Koronie

OFICJALNIE: Kecskés w Koronie fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Ákos Kecskés został nowym zawodnikiem Korony Kielce.

Środkowy obrońca przeniósł się do ekipy z województwa świętokrzyskiego na zasadzie transferu definitywnego z Atalanty. Włodarze „Żółto-Czerwonych” nie ujawnili długości obowiązywania zawartego kontraktu z 22-letnim piłkarzem.

Kapitan reprezentacji Węgier U-21 dołączył przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza na zasadzie wypożyczenia z opcją definitywnego wykupu z drużyny z Bergamo.

Kecskés w początkowej fazie rundy jesiennej mógł liczyć na regularną grę w barwach „Słoni”. Później defensor stracił jednak miejsce w wyjściowym składzie polskiego zespołu i przed rozpoczęciem przygotowań do drugiej części sezonu poinformował władze klubu oraz sztab szkoleniowy, że wiosną zamierza reprezentować barwy innej ekipy.

Nowy nabytek Korony Kielce wyemigrował z rodzimego kraju już jako 14-latek, kiedy to zdecydował się na opuszczenie szkółki SZEOL SC, aby móc rozwijać swoje umiejętności w Atalancie.

Węgier mógł liczyć we włoskim klubie na regularne występy w drużynach młodzieżowych. Na dalszym etapie kariery nie otrzymał jednak szansy na zadebiutowanie w pierwszej drużynie z Bergamo i z tego też powodu spędził między innymi dwa sezony na wypożyczeniu w Újpest FC.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy