OFICJALNIE: Kiełb po raz TRZECI w karierze opuszcza Koronę

OFICJALNIE: Kiełb po raz TRZECI w karierze opuszcza Koronę
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce | Transfery.info

Jacek Kiełb nie będzie reprezentował barw Korony Kielce w przyszłym sezonie.

Doświadczony piłkarz nie przedłuży wygasającego wraz z końcem czerwca kontraktu z „Żółto-Czerwonymi”.

30-letni zawodnik wielokrotnie podkreślał na przełomie całego sezonu, że chciałby kontynuować swoją przygodę z futbolem w Kielcach. W ostatnim czasie zarząd klubu przedstawił mu propozycję podpisania nowej rocznej umowy, która nie spotkała się jednak z jego akceptacją. Włodarze zespołu po odrzuceniu oferty przez gracza nie zdecydowali się na wystosowanie kolejnej, która mogłaby przypaść do gustu byłemu reprezentantowi Polski.

Jacek Kiełb w trakcie swojej kariery wiązał się czterokrotnie z Koroną i występował w jej barwach w latach 2006-2010, 2011-2012 (wypożyczenie z Lecha), 2013-2015 i 2016-2018. W tym czasie rozegrał łącznie 201 spotkań dla ekipy z województwa świętokrzyskiego, w których strzelił 46 bramek oraz zanotował 20 asyst.

Ulubieniec kieleckiej publiczności za sprawą 38 trafień w Ekstraklasie może się pochwalić tytułem najlepszego strzelca „Żółto-Czerwonych” w tych rozgrywkach. Ponadto plasuje się na trzecim miejsce w gronie najskuteczniejszych piłkarzy w historii Korony tuż za Grzegorzem Piechną (50 goli) oraz Henrykiem Kiszkisem (61 goli).

Najbliższa przyszłość 30-letniego zawodnika nie jest jeszcze znana. Kiełb zamierza obecnie udać się na tygodniowy urlop i po powrocie zdecyduje o kierunku kontynuowania swojej kariery. Nie tak dawno zainteresowanie jego usługami wyrażały podobno Wisła Płock oraz Bruk-Bet Termalica. Poza tym przedstawiciele gracza otrzymywali także propozycje z klubów zagranicznych.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy