Oficjalnie: Kolejna długa przerwa Florenziego

Oficjalnie: Kolejna długa przerwa Florenziego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AS Roma

Roma potwierdziła, że Alessandro Florenzi musiał przejść kolejną operację.

Florenzi zerwał więzadła krzyżowe w trakcie październikowego spotkania ligowego rzymian z Sassuolo (3:1). 25-letni pomocnik przeszedł operację, a następnie żmudną rehabilitację, dzięki której miał wrócić do pełni sił. Miał.


Uraz Florenziego był wielokrotnie porównywany do niedawnej kontuzji Arkadiusza Milika. W przeciwieństwie do reprezentanta Polski, Włochowi nie udało się jednak wrócić na murawę. Jak wykazały szczegółowe badania, jego uraz się odnowił i zrekonstruowane wcześniej więzadła ponownie zostały zerwane.


Zgodnie z informacjami przekazanymi przez klub, Florenzi przeszedł już kolejny zabieg. Do pełni sił ma wrócić za około pięć miesięcy.

Pomocnik, który trafił do Rzymu w 2012 roku, rozegrał w tym sezonie 13 spotkań w barwach Romy. Strzelił w nich gola i zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy