Oficjalnie: Kolejny transfer Manchesteru City. Co za statystyki!

Oficjalnie: Kolejny transfer Manchesteru City. Co za statystyki! fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio, Twitter (foto agenta)

Lorenzo Gonzalez został piłkarzem Manchesteru City.

Zaledwie 16-letni piłkarz podpisał w piątkowy wieczór umowę z angielskim klubem, wiążąc się z nim na najbliższe cztery lata. Dotychczas reprezentował barwy Servette FC.

Szwajcar występuje na pozycji napastnika i rzecz jasna uchodzi za bardzo utalentowanego zawodnika. Znajdował się również w orbicie zainteresowań Realu, jednak madrytczycy przegrali transferową rywalizację z Anglikami.

Szczegóły transakcji nie są znane. Wiadomo na pewno, że klub z Etihad Stadium będzie musiał pokryć ekwiwalent za wyszkolenie piłkarza.

Lorenzo Gonzalez ma imponujące statystyki. W zeszłym sezonie, w rozgrywkach do lat 15, zdobył 23 gole w 14 meczach. Do tego dołożył aż 18 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz”. Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia „To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz”. Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy