OFICJALNIE: Komunikat PZPN-u w sprawie... kolacji w Katarze

OFICJALNIE: Komunikat PZPN-u w sprawie... kolacji w Katarze fot. Salt Bae [Instagram]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej odniósł się do medialnych doniesień dotyczących kolacji reprezentacji Polski w Katarze. Jak przekazano, zapłacił za nią Robert Lewandowski.

W sobotę na Weszlo.com ukazał się tekst, w którym przedstawiona została anegdota Piotra Wołosika z „Przeglądu Sportowego” dotycząca kolacji reprezentacji Polski w Katarze.

„Usłyszałem plotkę. Albo i nie plotkę. Mundial w Katarze. Dzień po meczu z Meksykiem. Robert Lewandowski zaprasza reprezentantów Polski na kolację w słynnej restauracji Nusr-et. Jego PR-owcy przekonują, że kapitan robi atmosferę, w końcu zaprosił zespół na steki solone przez tego sławnego czy też niesławnego Salt Bae. Pojawiły się zdjęcia, atmosfera przednia, narracja poszła w świat, a na koniec przyszła faktura na PZPN. Chyba trochę brak klasy, prawda?” - można było przeczytać.

Już po tym sprawę na Meczyki.pl skomentował menedżer i przyjaciel Lewandowskiego Tomasz Zawiślak.

- Ja też słyszałem plotkę albo i nie plotkę, że PZPN rozpowszechnia takie bzdury, aby uderzyć w Roberta i to w przeddzień najważniejszego meczu eliminacji. Co za przypadek. Jak to z plotkami bywa, często niewiele mają one wspólnego z prawdą. Fakty są takie, że za kolację zapłacił prywatnie Robert, który żadnego zwrotu od PZPN-u nigdy nie oczekiwał i nie dostał. Insynuowanie, że Robert wystawił za to fakturę dla PZPN-u, jest kłamstwem - przyznał.

Teraz rodzima federacja piłkarska potwierdziła to.

„Stanowczo odcinamy się od dzisiejszych doniesień medialnych, dotyczących prywatnych aktywności naszych zawodników w czasie MŚ w Katarze. Kolacja, o której pisze część mediów, była prywatną inicjatywą piłkarzy, za którą zapłacił kapitan drużyny z prywatnych pieniędzy” - czytamy w oświadczeniu, pod którym podpisał się Tomasz Kozłowski, dyrektor Departamentu Komunikacji i Mediów PZPN-u.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy