OFICJALNIE: Kopczyński w Warcie

OFICJALNIE: Kopczyński w Warcie fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Warta Poznań

Warta Poznań poinformowała o pozyskaniu Michała Kopczyńskiego.

Beniaminek Ekstraklasy powoli kompletuje kadrę przed sezonem. Na dzień przed startem rozgrywek poinformowano o pozyskaniu Michała Kopczyńskiego.

28-latek przenosi się do Poznania z Arka Gdynia na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym zespołem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.

- Chcieliśmy wzmocnić rywalizację na pozycji defensywnego pomocnika, a jednocześnie sprowadzić do zespołu zawodnika, który ma już spore doświadczenie w Ekstraklasie. Stąd decyzja o zatrudnieniu Michała - powiedział dyrektor sportowy, Robert Graf.

Urodzony w Zamościu piłkarz to wychowanek Legii Warszawa. W swojej karierze był też związany z Wigrami Suwałki oraz Wellington Phoenix (A-League).

Ostatnio natomiast grał we wspomnianej Arce Gdynia. W poprzednim sezonie zaliczył 11 meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy