OFICJALNIE: Korona Kielce ma nowego napastnika
2019-06-05 16:57:26; Aktualizacja: 6 lat temu
Korona Kielce poinformowała o pozyskaniu Michala Papadopulosa.
Czeski napastnikpodpisał z klubem z województwa świętokrzyskiego umowę do 30czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
Od początku 2017roku 34-latek był związany z Piastem Gliwice, z którym niedawno sięgnąłpo mistrzostwo Polski. Do tytułu wywalczonego przez ekipę zwojewództwa śląskiego Papadopulos przyczynił się strzeleniempięciu goli i czterema asystami. Jego całkowity bilans w koszulce„Piastunek” to 80 występów, 16 bramek i pięć ostatnich podań.
Korona będzie trzecim polskim klubem w karierzePapadopulosa. Wcześniej grał on w Zagłębiu Lubin. Przedprzeprowadzką nad Wisłę napastnik był z kolei związany zBaníkiem Ostrawa, Arsenalem (wypożyczenie), Bayerem, EnergieCottbus (wypożyczenie), Mladą Boleslav, Heerenveen, Żemczużyną Soczi oraz FKRostów.
Papadopulos jest trzecim letnim wzmocnieniem Korony.Wcześniej szeregi kieleckiej drużyny zasilili dwaj bramkarze -Marek Kozioł oraz Luka Kukić.


![Niemal jak jelenie – Antony cudem uniknął kartki, sędzia nie odgwizdał nawet faulu [FOTO]](img/photos/110427/170x113/antony.jpg)







![Niemal jak jelenie – Antony cudem uniknął kartki, sędzia nie odgwizdał nawet faulu [FOTO]](img/photos/110427/90x60/antony.jpg)










