OFICJALNIE: Korona zamyka okno ósmym transferem. Szpakowski w Kielcach

OFICJALNIE: Korona zamyka okno ósmym transferem. Szpakowski w Kielcach fot. Korona Kielce
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Marcin Szpakowski dołączył do Korony Kielce.

Klub z województwa świętokrzyskiego przygotował się na zakontraktowanie utalentowanego pomocnika na zasadzie wolnego transferu po zakończeniu obecnego sezonu, kiedy to wygaśnięciu uległby jego obowiązujący kontrakt ze Śląskiem Wrocław.

Przedstawiciele ekipy z województwa dolnośląskiego postanowili jednak nieco wymóc na „Żółto-Czerwonych” zrealizowanie szybszej przeprowadzki z udziałem 19-letniego zawodnika za sprawą zesłania go do swoich rezerw.

Korona Kielce podjęła w zaistniałej sytuacji rozmowy z ekstraklasowym zespołem i po twardych negocjacjach z obu stron zakończyły się one osiągnięciem porozumienia, które pozwoliło Marcinowi Szpakowskiemu przenieść się do Korony Kielce już teraz.

Młodzieżowy reprezentant Polski związał się z pierwszoligową drużyną do 30 czerwca 2024 roku.

- Dużo rozmawiałem z panem Maciejem Gilem, który przedstawił plan na mnie, opowiedział jak funkcjonuje cały klub i dlatego zdecydowałem się dołączyć do Korony. Mam nadzieję, że zbiorę tutaj cenne doświadczenie i pomogę drużynie w awansie do Ekstraklasy - powiedział pomocnik, który zanotował dwa występy dla pierwszego zespołu Śląska Wrocław w trwających rozgrywkach.

Szpakowski jest ósmym zimowym wzmocnieniem „Żółto-Czerwonych”. Przed nim szeregi ekipy z województwa świętokrzyskiego zasilili Filipe Oliveira, Mario Zebić, Marko Pervan, Kubilay Yilmaz, Adrian Bielka, Marcel Zapytowski i Rafał Kobryń.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy