OFICJALNIE: Kozina w GKS-ie Tychy

OFICJALNIE: Kozina w GKS-ie Tychy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: GKS Tychy

GKS Tychy poinformował o sprowadzeniu Marcina Koziny.

GKS Tychy do ostatniej kolejki walczył o bezpośredni awans do Ekstraklasy. Ostatecznie jednak ta misja się nie powiodła, dlatego drużyna walczyła w barażach. Tam niespodziewanie lepszy okazał się Górnik Łęczna.

Pomimo ogromnego rozczarowania klubowi działacze nie zamierzają załamywać rąk i pracują nad wzmocnieniami.

Pierwsze efekty mogliśmy zobaczyć w piątek. Wtedy to poinformowano o sprowadzeniu Marcina Koziny.

20-latek przenosi się do wspomnianej ekipy z trzecioligowego LKS-u Goczałkowice-Zdrój. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku.

- Marcin to kolejny utalentowany skrzydłowy, którego wypatrzyliśmy w niższych klasach rozgrywkowych. Charakteryzuje się niekonwencjonalnym dryblingiem, dzięki któremu stwarza duże zagrożenie pod bramką rywala, potrafi zakończyć akcję strzałem lub dokładnym podaniem obsłużyć partnera. Mam nadzieję, że szybko wkomponuje się w nasz zespół, i jako młodzieżowiec będzie stanowił jego istotny element - powiedział prezes, Leszek Bartnicki.

Skrzydłowy rozegrał w poprzednim sezonie 34 mecze. W tym czasie strzelił trzy bramki. Do swojego dorobku dorzucił też asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy